Udalosti na Dvojke

Január 2024

Deti a alkohol

Deti a alkohol (foto)

Šiestaci 23. januára 2024 pokračovali besedou v oblasti prevencie "Viem kto som" – na tému Deti a alkohol p. Hrušovskou z RÚVZ a p. Kováčom.

Deň komplimentov

Deň komplimentov (foto)

Púpavienky z 1.A vedia, že pekný kompliment robí deň krajším. Snažili sa preto pomocou pochvalných slov a obrázkov vyčariť svojim kamarátom úsmev na tvári. A darilo sa im to naozaj skvelo.

Od nápadu k realizácii

Od nápadu k realizácii (foto)

Tento týždeň sa naši ôsmaci zúčastnili zaujímavého seminára Od nápadu k realizácii, kde sa počas 2 dní oboznámili s postupnými krokmi, ako vytvoriť dobrý projekt. Ich úlohou bolo vymyslieť si niečo, čo by chceli zmeniť/vylepšiť a prečo. Náš DVOJKA TÍM si vybral opravu niektorých častí mestského parku. Svoj inšpiratívny návrh v druhý deň seminára odprezentovali priamo pred primátorom mesta a ostatnými pozvanými hosťami.

Sme hrdí na prácu našich žiakov z 8.A a 8.B! Dúfame, že im nápady, ako meniť veci k lepšiemu, ostanú ešte veľa rokov a predovšetkým, že budú vedieť prejsť OD NÁPADU K REALIZÁCII!

Keď sa dobro podarí

Krásne poďakovanie pre našu Dvojku za kopec lásky, ktorú naši žiaci aj počas týchto Vianoc pobalili dedkovcom do krabíc od topánok.