Školská jedáleň

Zamestnanci

V zmysle VZN č. 2/2023, ktoré je doplnené a zmenené VZN č. 11/2023, mesta Žiar nad Hronom boli od 1.2.2024 schválené nasledovné schválené nasledovné poplatky do ŠJ pre zamestnancov:

►1,75€ /obed (resp. 35€ na mesiac)

Spôsob úhrady stravného:

►bezhotovostne - bankovým prevodom resp. trvalým príkazom

Mesačná platba za stravné zamestnanca je 35€ za obedy. Úhradu stravného na následujúci mesiac vykoná stravník vždy do 25-teho v predchádzajúcom mesiaci. Platba v hotovosti v kancelárii ŠJ nie je možná! Výšku nasledujúcej mesačnej platby môžete upraviť podľa informácie vo vašom konte EduPage.
Nevyčerpaný poplatok za stravovanie bude stravníkovi vrátený na jeho účet na konci školského roka, keď prestane byť stravníkom, prípadne po dohode so stravníkom. Každú zmenu vášho osobného účtu je potrebné bezodkladne nahlásiť v kancelárii ŠJ!

Údaje k platbe:

Číslo účtu Školskej jedálne: SK85 0200 0000 0016 3340 9353
Konštantný symbol: 0308
Poznámka/Správa pre prijímateľa: Meno Priezvisko, bez diakritiky (Príklad: Jan Prikladny)

Stravník je prihlásený na stravovanie v ŠJ na základe odovzdanej prihlášky a po uhradení stravného vopred na účet ŠJ.

Elektronický čip:

Stravníci sú povinní pri výdaji stravy preukázať sa prideleným elektronickým čipom. Elektronický čip (nahrádza stravný lístok) vydáva výlučne kancelária ŠJ za stanovených podmienok. Zamestnanec obdrží čip v prvý deň nástupu do zamestnania. Pri strate alebo zničení elektronického čipu si stravník zakúpi nový v kancelárii ŠJ. Kancelária ŠJ môže stravníkovi na žiadosť priradiť aj elektronický čip v jeho osobnom vlastníctve (napr. kartu ISIC, ITIC, kartu miestneho dopravcu a pod.).

Spôsoby odhlasovania stravy:

►v aplikácii EduPage po prihlásení sa do svojho konta
►telefonicky na čísle 045/ 672 56 32
►zápisom do evidencie odhlásení (zošit pred kanceláriou ŠJ)
►e-mailom na adresu: jedalen2@zsstefanikazh.edu.sk (v dostatočnom predstihu - mejly doručené po 7:00h nebudú vybavené!)
►vo výnimočných prípadoch cez SMS na číslo 0911 870 361. Do SMS je potrebné uviesť meno, priezvisko stravníka a dátum odhlásenia. (Príklad: Poprosim odhlasit obed Juraj Nahodny 30.2.2012)

Odhlasovanie je možné do 7:00h v deň stravovania.

Informácia pre zamestnávateľa:

Režijné náklady na jeden obed sú výpočítané na sumu 1,89€. Podľa VZN je na nákup potravín stanovená suma 2,00€. Cena jedného obeda je teda 3,89€.

Prihláška na stravovanie:

ŠJ - Prihláška na stravovanie zamestnanci (pdf)