Školská jedáleň

Študenti SŠ

V zmysle VZN č. 2/2023 mesta Žiar nad Hronom boli od 1.3.2023 schválené nasledovné poplatky do ŠJ pre študentov inej školy:

►1,70€ /obed (resp. 34€ na mesiac)

Spôsob úhrady stravného:

►bezhotovostne - bankovým prevodom resp. trvalým príkazom

Mesačná platba za stravné študenta je 34€ za obedy. Úhradu stravného na následujúci mesiac vykoná zákonný zástupca študenta vždy do 25-teho v predchádzajúcom mesiaci. Platba v hotovosti v kancelárii ŠJ nie je možná! Výšku nasledujúcej mesačnej platby môžete upraviť podľa informácie vo vašom konte EduPage.
Nevyčerpaný poplatok za stravovanie bude stravníkovi vrátený na jeho účet na konci školského roka, keď prestane byť stravníkom, prípadne po dohode so stravníkom. Každú zmenu vášho osobného účtu je potrebné bezodkladne nahlásiť v kancelárii ŠJ!

Údaje k platbe:

Číslo účtu Školskej jedálne: SK85 0200 0000 0016 3340 9353
Konštantný symbol: 0308
Poznámka/Správa pre prijímateľa: Meno Priezvisko stravníka a "student", bez diakritiky (Príklad: Jan Prikladny student)

Študent je prihlásený na stravovanie v ŠJ na základe odovzdanej prihlášky a po uhradení stravného vopred na účet ŠJ. Stravníkovi sú na e-mailovú adresu, ktorú uviedol na prihláške, zaslané inštrukcie pre vytvorenie EduPage konta "dvojka.edupage.org". Po prihlásení sa do svojho EduPage konta si stravník môže priamo v aplikácii prihlasovať/odhlasovať jednotlivé obedy a priebežne zisťovať stav platieb za obedy.
O inštrukcie pre vytvorenie EduPage konta môže stravník požiadať aj dodatočne, kedykoľvek, písomne na adresu admin@zsstefanikazh.edu.sk. V žiadosti je nevyhnutné uviesť jednoznačné identifikátory stravníka (meno, priezvisko, e-mail, príp. aj telefónne číslo, adresu bydliska).

Elektronický čip:

Stravníci sú povinní pri výdaji stravy preukázať sa prideleným elektronickým čipom. Elektronický čip (nahrádza stravný lístok) vydáva výlučne kancelária ŠJ za stanovených podmienok. Stravník si zakúpi čip pri prihlásení sa na stravu. Pri strate alebo zničení elektronického čipu si stravník zakúpi nový v kancelárii ŠJ. Kancelária ŠJ môže stravníkovi na žiadosť priradiť aj elektronický čip v jeho osobnom vlastníctve (napr. kartu ISIC, ITIC, kartu miestneho dopravcu a pod.).

Spôsoby odhlasovania stravy:

►v aplikácii EduPage po prihlásení sa do svojho konta
►telefonicky na čísle 045/ 672 56 32
►zápisom do evidencie odhlásení (zošit pred kanceláriou ŠJ)
►e-mailom na adresu: jedalen2@zsstefanikazh.edu.sk (v dostatočnom predstihu - mejly doručené po 7:00h nebudú vybavené!)
►vo výnimočných prípadoch cez SMS na číslo 0911 870 361. Do SMS je potrebné uviesť meno, priezvisko stravníka, "student" a dátum odhlásenia. (Príklad: Poprosim odhlasit obed Juraj Nahodny student 30.2.2023)

Odhlasovanie je možné do 7:00h v deň stravovania. Za odhlasovanie stravy v plnom rozsahu zodpovedá zákonný zástupca stravníka.

Prihláška na stravovanie:

ŠJ - Prihláška na stravovanie študent inej školy (pdf)