Lienky

Október

Október u Lienok

Október u Lienok (foto)

V mesiaci október sa deti zapojili do pekného projektu, kedy vyrobili záložky do knihy z papiera pre ZŠ Sabinov. Taktiež vyrobili niečo pekné aj do domova dôchodcov pre starých rodičov, keďže sme sa rozprávali, že október je mesiac úcty k starším a chceli sme ich niečím potešiť.

Na konci mesiaca pred jesennými prázdninami, sme si pripomenuli sviatok 1.11. a oslávili sme aj americký sviatok Halloween strašidelnými maskami, maškrtami a súťažami.

Čo všetko sme už spolu zažili

Čo všetko sme už spolu zažili (foto)

Naši prváčikovia sa navzájom zoznámili aj vďaka spoločným aktivitám. Spolupracovali na jesennom strome, kde každý vystrihoval a lepil konárik, či lístok. Zapojili sa aj do štafetového behu vo dvojiciach, kde sme mali až šesť víťazov. Deti bežali na čas a boli skutočne šikovní. Pri rozprávaní o Slovenských hradoch, zámkoch a kaštieľoch okrem spoločnej debaty, ktoré deti poznajú a ktoré navštívili, mali aj súťaž. V družstvách si zasúperili o post najlepších staviteľov hradu. Víťazné družstvo získalo sladkú odmenu.