Školský parlament

Zloženie školského parlamentu:

Náš školský parlament nebude mať do riadnych volieb predsedu,

zatiaľ budú predsedu zastupovať títo členovia:

Diana Karásková Jakub Osvaldt Vanessa Melišeková

Členovia školského parlamentu:

A B C D
5 Patrícia Bieliková Tomáš Osvaldt Sandra Pepichová Vanesa Lalíková
6 Matúš Polák Samuel Stročinský Miška Mišková Tamara Liliana Ondríková
7 Natália Veisová Nela Kociánová Christopher Volejník
8 Viktória Hariková Sofia Šmiralová Tamara Beňová Michal Lipa
9 Diana Karásková Tereza Slaná Jakub Osvaldt Vanessa Melišeková

Zástupcovia delegovaní za pedagogických pracovníkov:

Bc. Silvia Klenková Koštová Mgr. Ľubomír Kundrata

Štatút školského parlamentu: Štatút školského parlamentu
Plán aktivít kolského parlamentu: Plán aktivít školského parlamentu

Medzinárodný deň detí

Medzinárodný deň detí (foto)

Na našej Dvojke sa opäť 1. júna uskutočnili oslavy Dňa detí, ktoré sa niesli v znamení športu, zručnosti, zábavy a merania si síl vo vedomostnom kvíze. Deti sa všetkým aktivitám tešili a bojovali o prvenstvo ako ozajstní olympionici. Veríme,  že hlavnou výhrou pre všetkých bol skvelý pocit zo svojich výkonov. Po vyhodnotení športového dňa sa uskutočnil exhibičný volejbalový zápas UČITELIA DVOJKY vs. ŽIACI DVOJKY. Od prvých chvíľ bolo jasné, že duel nemá jasného favorita..., vedenie v zápase sa prelievalo z jednej strany na druhú no predsa len v závere zápasu sa misky váh naklonili na stranu šikovnejšieho tímu....

A ktorého? Netušíme, pretože bohužiaľ výsledok sme dostali až po redakčnej uzávierke... :) :) :)

Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva (foto)

Náš školský parlament sa opäť zapojil do celoslovenskej akcie "Týždeň dobrovoľníctva", ktorú zastrešuje Centrum voľného času v Žiari nad Hronom a prebiehala od 16.9 do 22.9. V priebehu tohto týždňa žiaci  z 5.B, 5.C, 7.B, 9.A, a 9.B pod vedením vyučujúcich Techniky (p. uč. Žufková, p. uč. Bystričanová, p. uč. Kovinčič) vynovili ochranným a estetickým náterom drevené časti v relaxačnom kútiku bylinkovej a okrasnej záhrady. Spoločne sa nám dielo podarilo a tak sa môžeme tešiť z pekného a zdravého prostredia. Poďakovanie, patrí aj p. vych. Malovej a tiež p. Liptákovi zo záhrady Lijana za spoluprácu.

Urobili sme kus práce pre nás všetkých.